Katarzyna Gubała
VegLab

Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne

Wspólna nauka gotowania to nie lada frajda, spora dawka wiedzy i moc dobrej energii. Te prowadzone przez Katarzynę Gubałę gwarantują kulinarną satysfakcję, zarówno dla tych, którzy w kuchni stawiają swoje pierwsze kroki, jak i ci, którzy wiedzę kulinarną już posiadają.

Kuchnia roślinna to radość tworzenia niezwykłych i wykwintnych dań. Podczas warsztatów kulinarnych wege uczymy, jak osiągnąć mistrzostwo w kuchni roślinnej, jak komponować zbilansowane dania, jak w szybki sposób nauczyć się podstaw kuchni roślinnej oraz jak zdrowo jeść.

Warsztaty kulinarne z Katarzyną Gubałą
Warsztaty kulinarne ArtHotel

Stacjonarne warsztaty kulinarne

Każdego miesiąca organizujemy kilka warsztatów kulinarnych stacjonarnych. Są to zarówno nowoczesne przestrzenie w lokalu promującym zdrowe odżywiania – Ekopestka, jak i w samym sercu Wrocławia – w czterogwiazdkowym Art Hotelu. Warsztaty przeznaczone są dla indywidualnych klientów, jak i dla blogerów oraz dziennikarzy.

Wyjazdowe warsztaty kulinarne

Dzięki specjalistycznemu zapleczu technicznemu oraz profesjonalnej organizacji i naszym sponsorom jesteśmy w stanie zorganizować warsztaty kulinarne w dowolnym miejscu na Ziemi. Nasze warsztaty organizowaliśmy już na plaży nad Wisłą, na stoku narciarskim oraz w zabytkowym dworcu kolejowym. Niemniej lubimy bardziej cywilizowane przestrzenie, dlatego możemy pochwalić się także warsztatami podczas Food Show w Katowicach, Veggie World w Warszawie czy Vegan Machine we Wrocławiu. Wymyśl nam przestrzeń, a my ją zaadaptujemy pod kulinarne warsztaty.

Warsztaty kulinarne kuchni roślinnej na scenie
Warsztaty kulinarne dla firm

Warsztaty kulinarne dla firm

Integracja, dobra zabawa i współdziałanie – to łączy firmowe warsztaty kulinarne. Niezależnie czy jest to kilka czy kilkadziesiąt osób – wspólnie ugotujemy naprawdę niesamowite dania. Wierzymy w to, że praca zespołowa na warsztatach procentuje potem w trakcie tworzenia wspólnych projektów firmowych. Dlatego naszym klientom oferujemy niestandardowe potrawy, zdrową dietę i energię, która mogą wykorzystać w przyszłości.

Indywidualne potrzeby kulinarne

Specjalizujemy się w autorskiej kuchni skrojonej odpowiednio pod entuzjastów gotowania. Wśród naszych najlepiej sprzedających się tematycznych warsztatów znalazły się:

  • podstawy kuchni wegańskiej,
  • gotowanie z dziećmi,
  • skąd brać roślinne białko
  • zbilansowana dieta roślinna
  • wegańskie tricki w kuchni
  • kuchnia tajska,
  • kuchnia hinduska,
  • zdrowe wegańskie słodycze.
Warsztaty kulinarne kuchni wege Wrocław

Zobacz także: