Katarzyna Gubała
VegLab

Kulinarne warsztaty integracyjne wege dla firm w hotelu Sofitel Old Town Wrocław

Kulinarne warsztaty – nowy trend firmowej integracji

Open bar i wodzirej na imprezie firmowej są już passe. Nadchodzi nowy wymiar integracji – warsztaty kulinarne dla firm. I to ze zdrowej kuchni, czyli znów temat wege! Nowość w ofercie dla MICE.

 

Skutki firmowej integracji

Ile działów HR w firmach, tyle pomysłów na scalenie zespołu, team building czy po prostu dobrą zabawę. Doświadczenia ostatnich dekad pokazują, że alkoholowa integracja firmy jest niezwykle popularna i przyjmowana z entuzjazmem. Niestety skutki takiej firmowej integracji często można odczuwać latami. Dlaczego? Nie każdy pracownik potrafi zachować umiar, gdy open bar jest na wyciągnięcie ręki. Rodzą się z tego żenujące sytuacje, pamiętane latami, a powtarzane w postaci firmowej legendy. A przeciez można inaczej, lepiej, ciekawiej.

Świąteczne kulinarne warsztaty integracyjne dla firm

 

Nowoczesne rozwiązania integracji pracowniczej

Dlatego działy HR coraz częściej szukają innych rozwiązań budowania więzi między pracownikami. Popularne MICE to już nie tylko meeting and conference. To także event w postaci gastro zabawy. Jednym z trendów, który zadomowił się w tej dziedzinie naszego życia jest wspólne gotowanie. Jakie kulinarne kursy cieszą się obecnie największym powodzeniem MICE w studiach kulinarnych i hotelach?

 • warsztaty kulinarne dla firm z kuchni tajskiej,
 • kuchnia włoska warsztaty kulinarne dla firm i początkujących kucharzy,
 • zdrowa kuchnia integracyjna dla firmy,
 • warsztaty z kuchni wege, czyli wegetariańskiej czy wegańskiej dla firm,
 • kurs robienia sushi w formie integracyjnego warsztatu,
 • indyjskie smakołyki,
 • zdrowe słodycze -integracyjny warsztat dla pracowników,
 • zdrowy fast food, czyli warsztaty kulinarne dla pracowników.

Szkolenia z kuchni wege czy warsztaty to doskonała forma podniesienia swoich umeijętności

 

Warsztaty kulinarne dla firm z gwiazdą

Studia kulinarne oraz restauracje i hotele prześcigają się w ofercie nowych atrakcji dla klienta z obszaru MICE. Popularność kulinarnych programów telewizyjnych w połączeniu z chęcią rywalizacji może dać naprawdę skuteczne efekty podczas integracji. Swojego autorytetu podczas takich imprez udzielają najbardziej znani kucharze z dużymi nazwiskami, a także uczestnicy telewizyjnych programów.

Zalety oferty kulinarnych warsztatów integracyjnych:

 • pracownik zyskuje praktyczną wiedzę, która może wykorzystać w swoim prywatnym życiu,
 • zyskuje wiedze z zakresu dietetyki, zdrowego odżywiania,
 • umie ugotować dania na poziomie więcej niż początkującym,
 • wspólne przygotowywanie potraw podczas integracyjnych warsztatów kulinarnych jednoczy grupę, pomaga budować mocniejszy zespół,
 • przez żołądek do serca, a więc najbardziej nawet pryncypialny szef „zmięknie” pod wpływem dobrego jedzenia,
 • pracownicy poznają się od innej strony,
 • są zachęceni do wspólnego działania nawet pomiędzy poszczególnymi działami firmy,
 • pozytywne emocje podczas gotowania na trwałe zapisują się w działaniach poszczególnych grup po powrocie do pracowych obowiązków,
 • warsztaty to także zachowania promujące kulturalne zachowania i podnoszące standardy kultury osobistej.

Warsztaty kulinarne dla firm z gwiazdą

 

Warsztaty integracyjne z kuchni wege, czyli inwestycja w zdrowie pracownika

Czy zdrowie może być bonusem pracowniczym? Okazuje się, że tak. Pakiet medyczny, karnet do klubu fitness to za mało. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem są warsztaty kulinarne z kuchni wege lub live cooking dla pracowników połączony z wykładem o zdrowym żywieniu. Jak wiadomo, zdrowy pracownik to także zadowolony i wydajny pracownik. Dlatego firmy z chęcią inwestują w swoich pracowników organizując im konferencje połączone z wykładem o zdrowym odżywianiu lub wręcz warsztaty ze zdrowej diety. Kuchnia wegetariańska i wegańska zyskuje status zdrowej, stąd też coraz większy trend w jej promowaniu i eksponowaniu zarówno w wege menu restauracji, jak i podczas integracyjnych warsztatów z kuchni wege. Wkrótce także spore zmiany w Softel Wrocław Old Town - wegańskie lunche i przerwy kawowe! Brawo sieć Accor.

spore zmiany w Softel Wrocław Old Town - wegańskie lunche i przerwy kawowe

 

 

Rodzinne warsztaty integracyjne dla pracowników i ich rodzin

Warsztaty kulinarne z finalistami dziecięcych konkursów kulinarnych to doskonałe rozwiązanie podczas eventów firmowych dla pracowników i ich rodzin. Firma dbająca o wizerunek opiekuńczego pracodawcy z pewnością chętnie skorzysta z takiego gotowania. Warsztaty kulinarne dla dzieci pracowników to doskonała okazja do integracji firmy, a także całych rodzin. Organizowane przeze mnie w Art Hotelu we Wrocławiu warsztaty kulinarne dla dzieci cieszą się od lat wielką popularnością.

Organizowane przeze mnie w Art Hotelu we Wrocławiu warsztaty kulinarne dla dzieci cieszą się od lat wielką popularnością

 

Zobacz także: