Katarzyna Gubała
VegLab

Eventy

Organizacja eventu z gwiazdami

Jesteśmy w stanie kompleksowo przygotować event z udziałem blogerów, dziennikarzy i celebrytów. Regularnie organizujemy warsztaty kulinarne dla influencerów.

Nasza niewyczerpana lista zapraszanych gości i osobiste znajomości Katarzyny Gubały owocują zawsze ciekawymi osobami na organizowanych wydarzeniach.

Lata pracy spędzone w branży kulinarnej oraz show biznesie w efekcie gwarantują obecność niezwykłych twarzy oraz nazwisk na wymarzonym evencie.

Julka Cymbaluk i Marta Hennig
Katarzyna Gubała

Udział w evencie Katarzyny Gubały jako prowadzącej

Zdrowa dieta to obszar, w którym w Polsce jest naprawdę dużo do zrobienia lub wręcz naprawienia. Tym właśnie zajmuje się firma VEGLAB. Katarzyna Gubała osobiście upowszechniania zdrowe nawyki żywieniowe, uczy zwracania uwagi na spożywane produkty, a tym samym zwiększanie świadomości w zakresie takich schorzeń jak choroby serca, miażdżyce, alergie, reumatoidalne zapalenie stawów czy nietolerancje pokarmowe.

Katarzyna Gubała występuje zarówno przed setkami osób na scenie np. Food Show w Katowicach, jak i w kameralnym gronie np. kameralne warsztaty w ekskluzywnym sklepie ze zdrową żywnością.

Promocja zdrowego żywienia

Swoje społeczne cele firma realizuje poprzez wykłady, szkolenia, publikacje książek oraz tworzenie materiałów zdrowotnych w magazynach lifestylowych i udzielanie wywiadów dla topowych mediów. Niemniej ważna jest dla nas edukacja najmłodszych, stąd obecność VEGLAB i autorskie warsztaty kulinarne pro bono z dziećmi m.in. w Szkole Montessori przy Alei Pracy we Wrocławiu.

Do każdego występu podchodzimy indywidualnie, każde wydarzenie jest dla nas wyjątkowe i ważne. Zadzwoń lub napisz maila. Porozmawiamy i poszukamy idealnych dla ciebie i twojej firmy rozwiązań.

Warsztaty kulinarne dla dzieci

Zobacz także: