Katarzyna Gubała
VegLab

Wege energia zapowiedź książki Katarzyna Gubała

Wege energia. Moc i siła z roślin - 125 szybkich przepisów kuchni roślinnej.

Wege energia, Moc i siła z roślin - 125 szybkich przepisów kuchni roślinnej

 

Wege energia zmotywuje cię do gotowania i działania!

Wege energia zmotywuje cię do działania

 

Wege energia to książka dla każdego, kto szuka szybkich i zdrowych przepisów, chciałby zacząć się więcej ruszać, jeść zbilansowane posiłki i poczuć prawdziwą moc kuchni roślinnej.

Wege energia Katarzyna Gubała - moc i siła z roślin

Po sukcesie poprzedniej książki „Wege w kwadrans” Katarzyna Gubała proponuje kolejny krok w kuchni wege – szybkie przepisy dla osób, które chcą się ruszać, biegają, ćwiczą i potrzebują zdrowo się najeść. Kalorie z warzyw i owoców potrafią dodać sił, a roślinne białko wzmocnić organizm. To, co jemy, ma wielki wpływ na to, jak się czujemy każdego dnia. A dobre samopoczucie to podstawa. Naturalne składniki, sezonowe dania i sprawdzone receptury to przepis na sukces w kuchni.

 

Z książki "Wege energia" dowiesz się:

  • jak szybko i zdrowo gotować,
  • w jaki sposób bilansować roślinną dietę,
  • czym są niedobory białka i jak skutecznie sobie z nimi radzić,
  • skąd czerpać dobrą energię,
  • dlaczego dieta wege ma sens.

Wege energia okładka książki Katarzyna Gubała

 

"Pozytywna energia to nie tylko kuchnia. To sposób życia. Dlatego w pierwszej kolejności zadbajmy o nasze zdrowie. Wyeliminujmy z diety śmieciowe jedzenie, używki, stres. Zróbmy coś dla siebie: biegajmy, ćwiczmy jogę, medytujmy. Traktujmy siebie i innych z miłością. Bo bycie wege to nie tylko tofu i soczewica na talerzu. To stan umysłu, który generuje dobro dla nas samych i daje dobrą energię też innym. Pamiętajmy o tym każdego dnia dokonując swoich małych wyborów".

Katarzyna Gubała
 

 

REKOMENDACJE:

 

Robert Makłowicz

„Niniejsza książka, choć traktuje o kuchni roślinnej, nie jest przeznaczona wyłącznie dla wegetarian i wegan. Jest to bowiem nade wszystko rzecz o dobrej kuchni, zatem jako człowiek, który jedzenie dzieli wyłącznie na dobre i niedobre, z prawdziwą przyjemnością i pożytkiem wielkim dla swego podniebienia nie raz będę z niej korzystał, czego i Państwu życzę."

Robert Makłowicz poleca ksiażkę Wege energia Katarzyny Gubały

Robert Makłowicz i Katarzyna Gubała

 

Alicja Janosz, piosenkarka, zwyciężczyni 1. Edycji programu telewizyjnego „Idol”

"Jestem pewna, że „Wege Energia” stanie się znakomitym przewodnikiem zarówno dla debiutantów jak i dla znawców kuchni roślinnej. Jako fanka książek „Wege w Kwadrans” i „Warzywa Górą” nie mogę się doczekać, aż wprowadzę nowe pomysły kulinarne Kasi Gubały do mojej kuchni. Jestem przekonana, że dzięki niej, znów nakarmię moich bliskich tym co dobre, nie tylko pod względem smaków, ale też wartości odżywczych".

Alicja Janosz piosenkarka poleca książkę wegańską Wege energia

 

Zobacz także: