Katarzyna Gubała
VegLab

Pytanie na śniadanie Album kulinarny autor Katarzyna Gubała

Pytanie na Śniadanie Album kulinarny

Album kulinarny „Pytanie na śniadanie” Redaktor prowadzący: Katarzyna Gubała

Pytanie na śniadanie Album kulinarny autor Katarzyna Gubała

Album kulinarny „Pytanie na śniadanie”

To zbiór autorskich przepisów najlepszych kucharzy programu „Pytanie na śniadanie” oraz wywiady z prowadzącymi. Gwiazdorska obsada książki sprawia, że będzie to unikalna publikacja na skalę kraju. Swoimi najciekawszymi przepisami podzielą się Jola Kleser, Celina Statkiewicz, Jakub Steurmark, bracia Jakub i Michał Budnikowie, Tomasz Królikowski oraz Joseph Seeletso. W wywiadach z Katarzyną Gubałą o swojej pracy w najpopularniejszym w Polsce programie śniadaniowym opowiedzą: Marzena Rogalska, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel, Łukasz Nowicki, Małgorzata Tomaszewska, Kasia Cichopek, Marcelina Zawadzka, Maciej Kurzajewski, Aleksander Sikora i Tomasz Wolny. Tych wyznań nie usłyszycie w programie! Dowiecie się jaka atmosfera panuje na planie, kto zjada ze stołu okruszki i czy kucharze „Pytania na śniadanie” potrafią naprawdę wyczarować mistrzowskie dania.

Pytanie na śniadanie Album kulinarny autor Katarzyna Gubała Ida Nowakowska

 

Album kulinarny „Pytanie na śniadanie”

To zbiór ciepłych i szczerych opowieści, niezwykłych zdjęć i kulinarny poradnik w jednym. Tomasz Kammel opowie, kto jest największym łasuchem na planie programu, a Marzena Rogalska zdradzi najlepsze dania, które potem odtwarza we własnym domu. Łukasz Nowicki będzie przekonywał nas do swoich ulubionych smaków, a Aleksander Sikora wspomni kuchnię swojej babci. Będzie na pewno smacznie, czasami pikantnie i niezwykle szczerze. A wszystko to w pięknym wydaniu w towarzystwie zdjęć z planu świetnego fotografa Waldemara Kompały.

Pytanie na śniadanie Album kulinarny autor Katarzyna Gubała

 

To książka, która ma zachęcać do gotowania nie tylko tradycyjnych potraw, ale także do odkrywania egzotycznych smaków czy wspaniałych słodkości z gwiazdami. Każde danie będzie można przygotować w domu, z łatwo dostępnych składników. Będzie to pozycja nie tylko dla entuzjastów „Pytania na śniadanie”, ale także tych, którzy chcieliby skorzystać z bogatego doświadczenia zapraszanych do programu kucharzy.

Pytanie na śniadanie Album kulinarny autor Katarzyna Gubała

 

Album kulinarny „Pytanie na śniadanie” to:

  • szkoła gotowania krok po kroku dla każdego,
  • przepisy tworzone przez wybitnych kucharzy,
  • porady od czego zacząć, na co zwracać uwagę w kuchni,
  • wywiady z gwiazdami zachęcające do gotowania.

Pytanie na śniadanie Album kulinarny autor Katarzyna Gubała Barcia Budnik

 

Zobacz także: