Katarzyna Gubała
VegLab

Surowo znaczy zdrowo książka z przepisami kuchni raw Katarzyna Gubała

Surowo znaczy zdrowo

80 najlepszych przepisów kuchni raw

Autorzy: Katarzyna Gubała, Zbigniew Bańkowski

 

SUROWO znaczy zdrowo

To zbiór autorskich przepisów Katarzyny Gubały i Zbigniewa Bańkowskiego. To także przepis na zdrowie w wersji surowej. Nie zabrakło tutaj dań na codzienne menu, prostych do wykonania, bez drogich składników. Wypróbujcie kuchni, którą zachwycają się gwiazdy Hollywood. To dzięki daniom na surowo dostarczysz swojemu organizmowi najwięcej witamin i mikroelementów, odzyskasz energię i dobre samopoczucie. To książka nie tylko dla tych, którzy chcą zrzucić wagę, ale przede wszystkim dla tych, którzy chcą kompleksowo zadbać o swoje zdrowie.

 

SUROWO znaczy zdrowo

To książka, która ma zachęcać nie tylko do gotowania tradycyjnych potraw, ale także do odkrywania egzotycznych smaków czy wspaniałych słodkości. Wszystko to w pięknym wydaniu w towarzystwie oryginalnych i apetycznych zdjęć.

Każde danie można przygotować w domu, z łatwo dostępnych składników. To pozycja nie tylko dla dietetycznych entuzjastów, ale także tych, którzy spróbować nowych wyzwań w kuchni.

Surowo znaczy zdrowo książka z przepisami kuchni raw Katarzyna Gubała

 

Dla kogo jest ta książka?

  • Dla fanów zdrowej kuchni.
  • Dla entuzjastów nieprzetworzonej żywności.
  • Dla każdego, kto lubi pić świeżo wyciskane soki.
  •  Dla poszukujących zdrowych alternatyw w kuchni.
  • Dla entuzjastów zielonej energii!
  • Dla tych, co kochają naturę i dbają o zdrowy  styl życia.
  • Dla osób, które chcą oczyścić swój organizm.
  • Dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił w surowej kuchni.

 

Surowo znaczy zdrowo, kuchnia raw

Napisaliśmy i ugotowaliśmy tę książkę z potrzeby serca. Każdego dnia spotykamy na swojej drodze ludzi, którzy chcą zmienić swoje przyzwyczajenia żywieniowe i zacząć zdrowiej żyć. To dla Was jest ta książka Kochani!

Nieważne ile masz lat i gdzie mieszkasz. Ważne, że chcesz zmienić swoją dietę i stać się zdrowszym człowiekiem. Poszukujesz, tak jak i my poszukiwaliśmy na swojej drodze najlepszego jadłospisu dla naszego organizmu. Chcemy podzielić się z Tobą tą wiedzą i doświadczeniem. Przyjmij z naszych rąk tę książkę stworzoną, aby pomagać Ci odnaleźć się w surowej kuchni. Poprowadzimy Cię krok po kroku przez poszczególne dania, byś w pełni mógł cieszyć się nieprzetworzoną żywnością.

 

Surowo znaczy zdrowo książka z przepisami kuchni raw Katarzyna Gubała

Autorzy:

Katarzyna Gubała

Ekoosobowość i wege ambasadorka. Przeszkoliła ponad 100 restauracji z kuchni wege i diet wykluczeniowych. Jako diet coach doradza szefom kuchni w układaniu roślinnego menu. Autorka bestsellerowych książek, m.in. Wege w kwadrans i Wege energia. Zakręcona na punkcie zdrowego jedzenia, ekologii, medytacji i uważności. Prowadzi blog www.katarzynagubala.pl

 

Zbigniew Bańkowski

Propagator zdrowego trybu życia w zgodzie z naturą. Jego projekt „Soczyście” promujący ideę świeżo wyciskanych soków i olei tłoczonych na zimno zyskał tysiące fanów. Prowadzi sklep www.sokiwyciskane.pl. Jest charyzmatycznym mówcą, z powodzeniem doradza w tematach zdrowotnych na YouTube oraz w telewizji śniadaniowej.